Blog

Při pohledu shora, z perspektivy letícího ptáka, vidím nekonečnou, bujnou zeleň, kam oko dohlédne. Oceán zelených korun stromů bez začátku a konce, které se vlní ve větru a jejich dotýkající se větve a listy, vydávají praskající a šumivé zvuky. Tomu, kdo se zaposlouchá, šeptají o pozoruhodném a tajemném životě Matky džungle, který nepoznaný, dýchá...

Někdy se nám naskytne možnost odhalit roušku nevědomí a nahlédnout do životů, které paralelně plynou spolu s tím naším tady a teď.

Charlota

18.09.2022

Malá Charlotka s andělskými kudrlinkami pobíhá po dvorku.

Kdo jsem?

18.09.2022

Kolik rolí v životě zastávám? Jistě, je jich mnoho a mnoho jich mám už za sebou,

Temný les

18.09.2022

Běžím přes vesnici, cesta se stáčí dolů do údolí. Stále utíkám, už se smráká, občas klopýtnu o kameny, ale pořád mě to nutí k pohybu. Srdce mi buší, jsem udýchaná, cítím zrychlený tep i jak se mi horko rozlévá celým tělem. Už mám všechna obydlí za zády a čeká mě táhlé stoupání. Zpomaluji a teď už krokem zdolávám dlouhý kopec přede mnou....

Nadpis textu

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Klikněte a můžete začít psát. Magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.